FAQ


Jak mogę sprawdzić, czy wygrałem nagrodę?

W pierwszym tygodniu każdego miesiąca zwycięzcy otrzymują od nas e-mail z informacją o nagrodzie, którą wygrali. W ciągu 2 tygodni należy odpowiedzieć na ten e-mail, podając dane rachunku bankowego, na który mamy przekazać nagrodę pieniężną.

Jeśli wezmę udział w ankiecie, jak długo mam szansę na wygranie nagrody pieniężnej?

Co miesiąc wśród naszych użytkowników rozlosowujemy nagrody. Jeśli więc ankieta została wypełniona w maju, bierze ona udział w losowaniu majowym.

Nie mogę dokończyć ankiety. Dlaczego?

Staramy się zapewnić naszym użytkownikom jak najwięcej ankiet. Aby badanie było wiarygodne, osoby biorące w nim udział muszą reprezentować profil charakterystyczny dla przeciętnej w Polsce. Oznacza to, że każdą grupę wiekową może reprezentować ograniczona liczba osób. Może się również przytrafić, że ankieta jest skierowana wyłącznie do osób palących. Dlatego zdarza się, że nie potrzeba więcej uczestników dla określonego profilu charakterystycznego. Otrzymasz wtedy komunikat, że nie spełniasz kryteriów dla tej grupy docelowej. Staramy się, aby komunikaty te pojawiały się najrzadziej jak to możliwe. Niestety, nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że się to nie zdarzy.

Czy mogę zrezygnować z uczestnictwa w dowolnym momencie?

Oczywiście możesz wyrejestrować się w dowolnym momencie. Należy jednak pamiętać o tym, że użytkownicy, którzy zrezygnowali z uczestnictwa tracą prawo do ewentualnie wygranych nagród pieniężnych. Wyrejestrować można się na tej stronie internetowej: Rezygnacja

Czy mogę spodziewać się telefonów lub e-mailów bezpośrednio od firm?

Nie. Nigdy nie przekazujemy danych naszych użytkowników innym firmom. Może zdarzyć się, że w ankiecie, w której bierzesz udział, pojawi się prośba o podanie numeru telefonu w celu przeprowadzenia dalszej ankiety szczegółowej. Samemu decydujesz wówczas, czy chcesz podać swój numer telefonu.

Ile ankiet będę otrzymywać?

Codziennie otrzymasz mailowo 1-2 ankiety, w których możesz wziąć udział. Każda ukończona ankieta daje dodatkową szansę na wygranie jednej z nagród pieniężnych.

Jak mogę zmienić swoje dane?

Jeśli chcesz zmienić swoje dane, możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego.

W jaki sposób zdobywa się punkty?

Codziennie będziesz otrzymywać zaproszenia do udziału w internetowych badaniach rynku. Za każdą dokładnie wypełnioną ankietę otrzymujesz 5 punktów. Jeśli rozpoczniesz ankietę i otrzymasz komunikat, że nie spełniasz wymagań grupy docelowej, otrzymasz 1 punkt za poświęcony czas.

Nie mogę znaleźć tutaj odpowiedzi na swoje pytanie.

Jeśli masz inne pytanie, możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego.


Formularz kontaktowy